Prekės ir paslaugos

Prancūziški automobiliai CITROEN, PEUGEOT, RENAULT, DACIA yra tai, kas mums rūpi, domina, patraukia savo dvasia, komfortu, idėjomis. Mitai apie šių automobilių išskirtines technines problemas, atsarginių detalių trūkumą ar dideles jų kainas yra visiškai nepagrįsti - kaip ir kitų gamintojų automobiliams, tereikia savalaikės techninės priežiūros, šiek tiek meilės ir prancūzas išliks Jūsų mylimu šeimos nariu.

Prekiaujame originaliomis (Genuine, OE) ir antrinei rinkai (Aftermarket) skirtomis naujomis atsarginėmis detalėmis. Siūlome platų įvairių gamintojų autodetalių pasirinkimą pagal kliento poreikius ir galimybes. Stokojančius techninių žinių visada pakonsultuojame, patariame, kokią prekę verta rinktis, kokios yra pačių gamintojų rekomendacijos vienu ar kitu automobilio gedimo atveju. Variklio, transmisijos, važiuoklės, stabdžių sistemos, elektrinės dalies, kėbulo detalės - viską parenkame pagal automobilio kėbulo identifikacijos numerį (VIN), tokiu būdu eliminuojama klaidos galimybė ir sutaupomas brangus kliento laikas.

Atliekame CITROEN, PEUGEOT, RENAULT, DACIA automobilių variklio, važiuoklės, transmisijos, stabdžių sistemos remonto darbus, variklio ir kitų automobilių komponentų diagnostiką Kaune. Paruošiame automobilį periodinei techninei apžiūrai. Remontuojame hidraulinę ir pneumatinę pakabą (Citroen), galinius torcioninius tiltus (PSA, Renault), elektrinio stovėjimo stabdžio gedimus (Renault), kitus būdingus gedimus.