Pagalba

Prekių pristatymas / transportavimas

Pirkėjų užsakytos prekės pristatomos Lietuvoje ir užsienyje, naudojantis vietinėmis kurjerių paslaugas teikiančiomis kompanijomis. Esant pageidavimui, pirkėjas gali pasinaudoti savo pasirinkta ir atsiųsta kurjerių tarnyba.

Už užsakytų prekių pristatymą apmoka pirkėjas, išskyrus atvejus, kai pirkėjas suderina kitokias apmokėjimo sąlygas su pardavėju. Pirkėjui prekės išsiunčiamos tik įsitikinus, kad apmokėjimas įvykdytas, arba pagal galiojančias tarpusavio sutartis.

Prekių grąžinimas / pakeitimas

Netinkamos, brokuotos prekės keičiamos arba grąžinamos Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka. Dėl pirkėjo kaltės sugadintos (praradusios prekinę išvaizdą, sugadinta pakuote ir pan.) prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. Taip pat negrąžinamos ir prekės, specialiai užsakytos konkretaus pirkėjo pageidavimu, jeigu pirkėjas pateikė neteisingus duomenis apie automobilį, kuriam prekė ir buvo užsakinėjama.

Prekių užsakymo tvarka

UAB Meharis svetainėje užsiregistravę pirkėjai prekes gali užsakyti naudodamiesi elektroninio katalogo teikiamomis galimybėmis, arba kitais pačiam pirkėjui patogiais būdais – telefonu, el.paštu, faksu ir t.t.

Neregistruoti pirkėjai prekes gali užsisakyti nusiųsdami užklausą pardavėjui, suderinę tolimesnes užsakymo detales ir iš anksto apmokėję už prekes.

Prekių apmokėjimo tvarka, pirkėjų registracija, kainos, specialūs pasiūlymai

Prekių apmokėjimą galima atlikti tiesiogiai į UAB Meharis banko sąskaitą, arba grynais pinigais prekybos vietoje.

Registruotis pirkėjai gali užpildę specialią formą svetainėje ir nusiuntę ją. UAB Meharis patvirtinus registraciją, prisijungimo duomenys bus išsiųsti pirkėjui el.paštu arba kitais pirkėjui patogiais būdais. Nepatvirtinus registracijos, apie tai pirkėjui taip pat bus pranešta.

Registruoti pirkėjai (juridiniai arba fiziniai asmenys) turi galimybę užsakyti prekes didmenine kaina tiesiai iš elektroninio prekių katalogo. Tam sudaroma tarpusavio bendradarbiavimo ir atsiskaitymo sutartis.

Neregistruoti pirkėjai turi galimybę elektroniniame kataloge matyti prekės pavadinimą, paskirties aprašymą, paveikslėlį ir būseną (YRA / NĖRA ). Dėl prekės kainos galima pasiteirauti susisiekus su UAB Meharis pardavėjais tiesiai iš svetainės Kontaktų skyriaus, arba nusiunčiant užklausą el.paštu, arba tiesiog paskambinus nurodytais telefono numeriais.

Specialūs pasiūlymai, akcijos, nuolaidos,kita svarbi informacija – visa tai rasite Nuolaidų ir Naujienų skyriuose.